Kącik Animacyjny

Kącik

Opis: Zabawy i konkursy prowadzone dla dzieci i młodzieży przez dwójkę doświadczonych animatorów. Całość odbywa się przed i pod dużym namiotem. W programie oprócz starannie dobranych animacji konkursów i zabaw, takie atrakcje jak: kącik plastyczny, wielkie klocki lego, gry planszowe i wiele więcej.

Min. powierzchnia do zabawy: szer. 8m dł. 8m wys. 3m

Cena: 2000zł netto

Malowanie Twarzy

Malowanie

Opis: Pomalowane buzie zawsze powodują szeroki uśmiech u dzieci. Całość wykonywana jest przez doświadczoną animatorkę z użyciem specjalnych farb do malowania twarzy, które nie powodują uczulenia, są trwałe, a jednocześnie łatwo zmywalne.

Cena: 800zł netto / 4godz.

Malowanie Włosów

Malowanie

Opis: Malowanie włosków to atrakcja, która cieszy się dużą popularnością wśród dzieci na każdej imprezie. Barwy tematyczne, własna kreacja czy wybrane z katalogu wzorki? A może logo sponsora malowane za pomocą przygotowanego szablonu? Każdy wybór jest dobry i rozweseli dzieci. Malowaniem zajmuje się doświadczona animatorka, na specjalnie przygotowanym stanowisku, używając najlepszych materiałów.

Cena: 800zł netto / 4 godz.

Animacje Postaci

Animacje

Opis: Żywe postacie z bajek i filmów są zawsze miłym zaskoczeniem na imprezie. Każda maskotka zachowuje się dokładnie tak jak bohater z ekranu, a ponadto zachęca wszystkich do zabawy, rozdaje słodkie co nieco i wykonuje pamiątkowe fotografie z uczestnikami imprezy.

Cena: 1100zł netto / 1 postać

Świat Klauna i Baniek Mydlanych

Świat

 

Opis: Wesoły klaun i ogromne bańki mydlane to niezwykle udane połączenie. Nie ma dziecka, które obok takiej atrakcji przejdzie obojętnie, a i dorośli potrafią być zdumieni wielkością uzyskiwanych baniek i pomysłowością naszego klauna. Oprócz baniek mydlanych, zaserwuje on mnóstwo innych zabaw i eksperymentów, które jeszcze na długo po imprezie, pozostaną w pamięci jej uczestnikom. Istnieje również możliwość zamówienia klauna z programem bez baniek mydlanych.

Cena: 1200zł netto