Wata Cukrowa i Popcorn

Wata Cukrowa i Popcorn

 

Opis: Wata cukrowa i popcorn to podstawowe posiłki podczas każdej imprezy. W przypadku wynajmu, darmowe wydawanie waty cukrowej i popcornu jest realizowane nieprzerwanie przez 4 godziny. Istnieje możliwość przedłużenia tego okresu za dodatkową opłatą. W czasie większych imprez plenerowych współpracujemy również na zasadzie bezpośredniej sprzedaży do uczestników imprezy. Przy wyborze formy współpracy prosimy o kierowanie się wielkością organizowanej przez siebie imprezy oraz kwestiami finansowymi.

Zasilanie: 230V/1,5kW

Cena: 1200zł / 4godz.

Konferansjer

Konferansjer

 

Opis: Nasi profesjonalni konferansjerzy są w stanie poprowadzić każdą imprezę. Profesjonalny konferansjer to taki, który jeszcze przed rozpoczęciem imprezy jest doskonale do niej przygotowany, a w czasie imprezy uśmiechnięty i skoncentrowany. Przywita gości, zapowie poszczególne punkty programu, zachęci uczestników do korzystania z atrakcji oraz do dobrej zabawy. Może występować na scenie lub przemierzać imprezę zabawiając gości, prowadząc konkursy i podkładając sportowy komentarz do aktualnych wydarzeń.

Cena: 1300zł netto

Osoba Grająca Muzykę (DJ)

Osoba Grająca Muzykę (DJ)

Opis: Współpracujemy z dwoma profesjonalnymi didżejami, którzy grają w dużych klubach oraz na imprezach plenerowych. Przygotują oni listę muzyczną stworzoną na potrzeby konkretnej imprezy, dopasowaną do jej charakteru oraz preferencji uczestników.

Cena: 1500zł netto

 

Nagłośnienie

Nagłośnienie

 

Opis: Nagłośnienie to narzędzie pracy konferansjera, didżeja oraz występujących artystów i zaproszonych gości. Nasze nagłośnienie świetnie nadaje się na wszelkie imprezy nie masowe i spełnia wymogi naszych konferansjerów, didżejów oraz większości mniejszych artystów z jakimi współpracowaliśmy. Przy imprezach masowych współpracujemy z firmami estradowymi.

Zasilanie: 230V/3kW

Cena: 1200zł netto

 

Wyrzutnia Koszulek

Wyrzutnia Koszulek

 

Opis: W czasie imprezy organizator przekazuje naszym pracownikom przygotowane wcześniej koszulki promocyjne. Koszulki te odpowiednio zwijamy, a następnie korzystając z profesjonalnych wyrzutni - wystrzeliwujemy w powietrze, tak aby spadły w ręce szczęśliwych uczestników imprezy. Cała akcja odbywa się zazwyczaj na scenie lub w jej okolicach, w przerwach pomiędzy występami artystów i zaproszonych gości. Wszystko odbywa się w sposób bezpieczny i niesamowicie widowiskowy, dlatego atrakcja świetnie nadaje się do prowadzenia działań promocyjnych.

Cena: 1000zł netto