Działalność firmy:

Kinder Planet to firma specjalizująca się w obsłudze i organizacji imprez na terenie całej Polski, głównie pod kątem urządzeń rekreacyjnych i animacji zabaw. Dostarczamy atrakcje na imprezy organizowane przez Instytucje, Firmy oraz Klientów Indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się ponad 60 atrakcji, w tym ponad 50 najlepszych na rynku urządzeń rekreacyjnych do współzawodnictwa i zabawy. Stawiamy nacisk na estetyczność urządzeń oraz dobrą i bezpieczną zabawę uczestników każdej imprezy, w której bierzemy udział. Zawsze posiadamy pełne ubezpieczenie. Co roku bierzemy udział w ponad stu wydarzeniach na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniej obecności na rynku zyskaliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy podczas realizacji zleceń. Daliśmy się poznać jako solidny i pewny partner w interesach. Z ogromną satysfakcją realizujemy każde zlecenie, ponieważ nie ma dla nas nic wspanialszego niż dawanie radości drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni również Państwa oczekiwania i razem przyczynimy się do zorganizowania nie jednej niezapomnianej imprezy.


Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do:

Organizatorów imprez masowych i niemasowych, którzy chcieliby uatrakcyjnić swoją imprezę o atrakcje z najwyższej półki, jakimi są proponowane przez nas pneumatyczne i mechaniczne urządzenia rekreacyjne. W naszej ofercie znaleźć można: najwyższe zjeżdżalnie, ogromne place zabaw active center, baseny wypełnione tysiącami kolorowych piłek, tematyczne zamki do skakania, a także mnóstwo urządzeń mechanicznych oraz urządzeń do rywalizacji. Naszą ofertę uzupełniają ciekawe propozycje animacji zabaw oraz innych usług, które przyczyniają się do uświetniania imprez.


Proponowane przez nas formy współpracy to:

 • WYNAJEM

Główną formą współpracy jaką oferujemy jest odpłatny wynajem atrakcji z dostawą i obsługą. W tym przypadku koszt usługi ponosi organizator lub sponsor, a zabawa dla uczestników imprezy jest bezpłatna. Forma ta kierowana jest do klientów instytucjonalnych oraz prywatnych, chcących sponsorować uczestnikom imprezy korzystanie z atrakcji. Ceny podane pod opisami atrakcji dotyczą właśnie tej usługi.

 • ZAPROSZENIE

Tzw. "Zbieranka" - Organizatorom imprez masowych takich jak dni miast, dni gmin, dożynki, pikniki lub festyny proponujemy udział naszej firmy w tego typu imprezach, podczas których za zabawę na urządzeniach pobieramy opłatę od korzystających z atrakcji uczestników. W przypadku dużych imprez masowych ponosimy również opłatę za dzierżawę terenu, której kwota ustalana jest indywidualnie z organizatorem imprezy. Prosimy poinformować nas o Państwa wymaganiach lub o trwającym właśnie konkursie ofert, a na pewno się do takiej informacji ustosunkujemy.


Dlaczego My?

 • Niskie ceny oraz brak ukrytych opłat.
 • Obsługa imprez na terenie całej Polski.
 • Bogaty wybór spośród ponad 60 atrakcji.
 • Wieloletnie doświadczenie.
 • Miła i fachowa obsługa urządzeń.
 • Pełne ubezpieczenie OC.
 • Pomoc przy wyborze atrakcji.


Stałe Promocje:

 • Transport na terenie całej Polski GRATIS!
 • Na tygodniu (Pn-Pt) taniej!
 • Im większe zamówienie tym większy rabat!