Eliminator Arena

Eliminator Arena

Opis: Eliminator znany z TV! Dmuchana poduszka ma wymiary 10x10m i znajduje się na niej 6 stanowisk dla zawodników. Miękka strzała obraca się w obu kierunkach z różną prędkością. Wykaż się refleksem i pokonaj przeciwników.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 10m Długośc 10m Wysokość 3m 230V/2,6kW

Cena za wynajem: 1700zł netto

RUN ARENA

JEDYNE TAKIE URZĄDZENIE W POLSCE! 

Opis: Miękka strzała obraca się w obu kierunkach z różną prędkością. Wykaż się refleksem i pokonaj wyznaczoną trasę.

Wymiary i zasilanie: Średnica 8m 230V/2,6kW

Cena za wynajem: 1700zł netto

Boisko Piłkarzyki Maxi

Boisko Piłkarzyki Maxi


Opis: Popularne piłkarzyki stołowe w rozmiarze MAXI. Idealne urządzenie do przeprowadzania turnieju piłkarskiego w czasie imprezy. Dodatkową atrakcją jest ograniczenie ruchu zawodników poprzez przypięcie każdego z nich do poprzeczki. Na urządzeniu mogą grać dwie drużyny po maksymalnie 6 osób.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 9m Długość 17m Wysokość 2,5m 230V/1,5kW

Cena za wynajem: 2000zł netto

Boisko Piłkarzyki Mundial

Boisko Piłkarzyki Mundial

Opis: Trochę mniejsza wersja piłkarzyków stołowych, ale zapewniająca równie dużo śmiechu i zabawy. Tematyka tym razem nawiązuje do turniejów mistrzostw świata w piłce nożnej. Wersja dla dwóch maksymalnie 5-cio osobowych drużyn.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 6,5m Długość 13,6m Wysokość 3m 230V/1,5kW

Cena za wynajem: 1600zł netto

Bramka Radarowo-Celnościowa

Bramka Radarowo-Celnościowa

Opis: Urządzenie do pomiaru prędkości oraz celności uderzenia. Siła mierzona jest za pomocą radaru prędkości i ukazywana jest na cyfrowym wyświetlaczu. Celność to wynik punktów zdobyty podczas umówionej ilości strzałów. Całość dostarcza dużo sportowej i bezpiecznej zabawy.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 6m Długość 5m Wysokość 6m 230V/1,1kW

Cena za wynajem: 1200zł netto

Bungee-Run

Bungee-Run

Opis: Uczestnicy przypięci do lin sprężynujących typu „Bungee” muszą przylepić lepką poduszkę dalej od przeciwnika. I choć nagły zryw linek nie gwarantuje spokojnych lotów, to dmuchany charakter urządzenia zapewnia miękkie lądowanie.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 3m Długość 10m Wysokość 2,5m 230V/1,1kW

Cena za wynajem: 1100zł netto

Equalizer King-Kong

Equalizer King-Kong


Opis: Urządzenie do rywalizacji jeden na jednego. Zawodników przypinamy specjalnymi linami, a wtedy nie lada sztuką staje się przypięcie do palmy owoców wyjętych z kosza. Rywalizacja jest nie tylko atrakcyjna dla uczestników, ale również bardzo efektowna dla widzów.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 11m Długość 3,5m Wysokość 4m 230V/1,1kW

Cena za wynajem: 1200zł netto

Gladiatorzy

Gladiatorzy


Opis: Arena starożytnych walk pozwala uczestnikom poczuć się jak gladiatorzy walczący na śmierć i życie. Tutaj jednak uczestnicy nie są w stanie wyrządzić sobie krzywdy, ponieważ walczą za pomocą piankowej lancy, a nadmuchiwana poducha zapewnia bezpieczne upadki.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 6m Długość 6m Wysokość 3m 230V/1,1kW

Cena za wynajem: 1100zł netto

Kangury

Kangury

 

Opis: Całkowicie bezpieczny boks w wykonaniu dwóch uczestników przebranych w piankowe stroje kangurów, z możliwością poruszania się wyłącznie w podskokach.

Wymiary: Szerokość 5m Długość 5m Wysokość 2,5m

Cena za wynajem: 1000zł netto

Sumo

Sumo

Opis: Zabawa podczas której uczestnicy dosłownie wchodzą w skórę zawodników sumo. Stroje dzięki zastosowaniu specjalnej miękkiej pianki, nie są ciężkie, a jednocześnie doskonale chronią przed upadkami. Bardzo widowiskowa atrakcja zarówno dla rywalizujących jak i dla obserwatorów.

Wymiary: Szerokość 5m Długość 5m Wysokość 2,5m

Cena za wynajem: 1100zł netto

Ring Bokserski

Ring Bokserski

Opis: Dmuchany ring, duże piankowe rękawice oraz kaski ochronne sprawiają, że boks w takim wykonaniu jest całkowicie bezpieczny, a jednocześnie równie pasjonujący jak walki najlepszych zawodowych bokserów.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 5m Długość 5m Wysokość 2,5m 230V/1,1kW

Cena za wynajem: 1200zł netto

Limbo Dance

Limbo Dance


Opis: Taniec limbo polega na przejściu pod tyczką nie strącając jej. Oczywiście tyczka z każdą rundą wędruje niżej, co od uczestników atrakcji wymaga coraz większych umiejętności, a od obserwujących widowisko coraz większego dopingu. Na urządzeniu znajduje się podziałka, aby można było odczytywać wyniki.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 3m Długość 1m Wysokość 3m 230V/0,5kW

Cena za wynajem: 750zł netto

Góra Wspinaczkowa

Opis: Atrakcja na której uczestnicy mogą zmierzyć się nie tylko z samym sobą, ale również ze swoim konkurentem. Dmuchana poducha amortyzuje upadki oraz eliminuje czasochłonne podłączanie linek asekuracyjnych.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 6,5m Długość 6,5m Wysokość 6,7m 230V/1,5kW

Cena za wynajem: 1200zł netto

Góra Kredki

KOLEKCJA KREDKI 

Opis: Kolorowa góra dla najmłodszych alpinistów. Bezpieczna poduszka amortyzuje upadki.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 8m Długość 8m Wysokość 7m

cena za wynajem: 1400zł netto

Piłkarzyki Stołowe

Piłkarzyki Stołowe


Opis: Popularna wersja piłki nożnej, dostarczająca równie wiele emocji jak wersja boiskowa. Zabawa umożliwia luźne rozmowy przy stole oraz zapewnia mnóstwo śmiechu i zabawy. Stoły wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają regulowane wysokości nóg, dzięki czemu możliwa jest gra również na wolnym powietrzu. W komplecie dwa profesjonalne stoły, piłeczki oraz namiot zabezpieczający przed złą pogodą.

Wymiary: Szerokość 6m Długość 3m Wysokość 3m

Cena za wynajem: 1000zł netto

Stanowisko Konsolowe

Stanowisko Konsolowe

 

 

Opis: Najnowsza konsola Playstation 4 wraz z ulepszonym systemem wykrywania ruchu MOVE to wspaniały sposób na zorganizowanie rozrywki uczestnikom w każdym wieku. Jedno stanowisko zawiera m.in. konsolę PS4 z systemem MOVE, 40 calowy telewizor, stolik rtv, wygodne siedzenia oraz najnowsze gry video (m.in. gra taneczna wykorzystująca kontroler ruchu, gra piłkarska oraz gra wyścigowa). W przypadku imprez na wolnym powietrzu namiot gratis!

Wymiary i zasilanie: Szerokość 4m Długość 4m Wysokość 2,5m 230V/1kW

Cena za wynajem: 1200zł netto

Sztuczna Krowa

Sztuczna Krowa

 

Opis: Zabawa polega oczywiście na jak najszybszym wydojeniu sztucznej krowy napełniając podstawione naczynie mlekiem (lub innym płynem dostarczonym przez organizatora), ale krowa może służyć również w celach szkoleniowych, gdyż przez cały czas jest bardzo spokojna.

Wymiary: Szerokość 3m Długość 2m Wysokość 2m

Cena za wynajem: 1000zł netto

Łuki

Łuki

Opis: Profesjonalne łuki i tarcze do strzelania sportowego to świetna zabawa dla wszystkich uczestników imprez. Strzelanie prowadzone jest przez przeszkolonego instruktora z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. W zestawie 2 łuki, komplet strzał oraz 2 tarcze.

Wymiary: Szerokość 10m Długość 25m Wysokość 2,5m

Cena za wynajem: 1000zł netto

Tarcze Elektroniczne Dart

Tarcze Elektroniczne Dart

Opis: Urządzenia doskonale sprawdzające precyzję oraz koordynację pracy ręka-oko. Duża atrakcja dla młodzieży oraz starszych uczestników imprez. Na jednej tarczy może grać do 8 osób. W zestawie 2 tarcze oraz namiot.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 6m Długość 3m Wysokość 3m 230V/0,5kW

Cena za wynajem: 900zł netto

Tor Przeszkód

KOLEKCJA CYRK

Opis: Urządzenie znane z popularnego programu "Wipeout - Wymiatacze". Celem zabawy jest przejście (lub dla najlepszych - przebiegnięcie) po dmuchanych piłkach bez spadnięcia. Na urządzeniu z powodzeniem bawią się zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 6,3m Długość 17m Wysokość 3,9m 230V/1,5kW

Cena za wynajem: 1700zł netto

Tor Przeszkód Kredki

KOLEKCJA KREDKI 

Opis: Kolorowy tor przeszkód przeznaczony jest dla dzieci do lat 12 lat.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 4,5m Długość 12m Wysokość 4m

cena za wynajem: 1400zł netto

Siłomierz Boxer

Siłomierz Boxer

Opis: Urządzenie do pomiaru siły uderzenia pięścią. Obok niego żaden twardziel nie przejdzie obojętnie. Czy będzie to nokautujący cios czy może tylko lekkie trafienie, pokaże cyfrowy wyświetlacz wyników. Urządzenie Idealnie nadaje się do przeprowadzania konkursów w czasie imprezy.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 0,6m Długość 1,1m Wysokość 2,5m 230V/0,5kW

Cena za wynajem: 900zł netto

Siłomierz Kopacz

Siłomierz Kopacz

Opis: Urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Pozwala wcielić się w rolę piłkarza stojącego przed najważniejszym strzałem w życiu. Jak wszystkie siłomierze, także i ten doskonale nadaje się do przeprowadzania konkursów w czasie imprezy.

Wymiary i zasilanie: Szerokość 1,2 m Długość 0,8m Wysokość 2,5m 230V/0,5kW

Cena za wynajem: 900zł netto

Spodnie 3-osobowe

Spodnie 3-osobowe

Opis: 3 pary szerokich, połączonych ze sobą spodni, świetnie nadają się do przeprowadzania konkursów w czasie imprezy. W zestawie 2 sztuki 3-osobowych spodni

Wymiary: Szerokość 3m Długość 10m Wysokość 2,5m

Cena za wynajem: 400zł netto

Tuby do Skakania

Tuby do Skakania

 

Opis: Zabawa zespołowa polegająca na jednoczesnym przemieszczaniu się wszystkich uczestników zabawy na tubie. Na każdej tubie skacze po 5 osób, a w komplecie znajdują się 2 sztuki.

Wymiary: Szerokość 6m Długość 15m Wysokość 2,5m

Cena za wynajem: 400zł netto