OFERTA

Wszystkie ceny podane na naszej stronie są cenami netto - należy doliczyć 23% VAT.

Na cenę wynajmu składają się:

  • rezerwacja urządzeń
  • przygotowanie sprzętu do imprezy
  • czasochłonny montaż urządzeń na miejscu imprezy
  • obsługa atrakcji w czasie imprezy
  • demontaż urządzeń po imprezie
  • ubezpieczenie

Zabawa na urządzeniach rekreacyjnych trwa do 8 godzin.
Nasze stałe promocje opisane są w zakładce o firmie. Ewentualne promocje dodatkowe znajdują się na stronie głównej.

 

TEREN I DOJAZD

Teren pod urządzenia powinien być w miarę równy oraz oczyszczony z ostrych przedmiotów. Najlepszy rodzaj podłoża to trawa, podłoże asfaltowe, betonowe lub kostka. Z uwagi na duży ciężar urządzeń prosimy o zapewnienie możliwości wjazdu pojazdu do miejsca ich instalacji. Jeżeli urządzenia muszą być ustawione w miejscu do którego nie będzie mógł dojechać samochód prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

 

ZASILANIE ELEKTRYCZNE

Większość atrakcji w naszej ofercie do prawidłowego działania potrzebuje źródła zasilania o napięciu prądu 230V i poborze od 0,5kW do 3,2kW. Szczegóły zasilania poszczególnych atrakcji podane są w ich opisie. Jeżeli w opisie nie występuje taka informacja oznacza to, że urządzenie do prawidłowego działania nie potrzebuje zasilania elektrycznego. Każde nasze urządzenie elektryczne ma na wyposażeniu przedłużacz elektryczny o długości 50m, a zestawy powyżej 3 urządzeń również rozdzielnicę siłową. Jeżeli odległość od źródła zasilania do najbliższej atrakcji jest większa niż 50m, prosimy o poinformowanie nas o tym podczas składania zamówienia. W przypadku braku możliwości zapewnienia odpowiedniego źródła zasilania przez organizatora możemy zapewnić agregaty prądotwórcze. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami i musi stanowić zapis w umowie.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Nad prawidłowym funkcjonowaniem każdego urządzenia czuwa przeszkolona i kulturalna obsługa od 1 do 4 osób.
Wszystkie urządzenia posiadają aktualne polskie certyfikaty bezpieczeństwa.
Posiadamy wykupione pełne ubezpieczenie OC w PZU SA.

 

FORMA PŁATNOŚCI ZA WYNAJEM

Preferowaną formą płatności przez naszą firmę jest przelew bankowy na wskazane w umowie i na fakturze konto bankowe. Termin płatności wynosi 7 dni od momentu wykonania przedmiotu umowy. Dopuszczamy również możliwość płatności gotówką w dniu imprezy.
Dane rachunku firmy: Raiffeisen Polbank 39 1750 0012 0000 0000 3618 3117

 

KONTAKT / ZAMÓWIENIE

Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze zdecydowani na wybór konkretnych atrakcji lub macie dodatkowe pytania to służymy pomocą. Zawsze chętnie pomożemy wybrać atrakcje najlepiej dopasowane do charakteru imprezy oraz możliwości zamawiającego.

O atrakcjach na imprezy plenerowe organizowane w najgorętszych terminach, należy pomyśleć w miarę wcześnie. Zagwarantuje to Państwu spokój o dostępność wybranych atrakcji, a także niższe ceny. Przypominamy o możliwości dokonywania krótkoterminowych rezerwacji atrakcji!

Zachęcamy do kontaktu z nami na dane znajdujące się w zakładce kontakt.
Po otrzymaniu zamówienia prześlemy do Państwa umowę w dwóch egzemplarzach, z czego jeden podpisany przez płatnika egzemplarz należy do nas odesłać w załączonej kopercie.

 

Informacje zamieszczone na stronie www.kinderplanet.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.